GENTLE BLACK

EAU DE PARFUME / 50 ML
FOR HIM

۲.۹۰۰.۰۰۰ تومان

نت بالایی:  کنیاک، تنباکو، چوب سوخته

نت میانی: گل های قرمز، میموزا

نت زیرین: کهربا، پچولی

 این عطر ادو پرفیومی اغوا کننده و شرقی با شخصیتی کاریزماتیک است که تجسمی است از شخصیتی با پوشش سر تا پا مشکی جذاب و با وقار که در چهار چوب قوانین زندگی نمی‌کند. او دارای ذهنیتی سازماندهی شده متعلق به طبقه ای متفاوت از افراد جامعه میباشد؛ که جسور است نه محتاط؛ خونسرد است اما نه آرام.

نخستین رایحه این عطر نت های چوب سوخته درختان در ترکیب با لایه های خفیفی از بوی گل های قرمز، کنیاک و تنباکو که در لایه های زیرین با کهربا و پچولی در هم می‌آمیزد؛ توصیفی از در‌هم آمیختگی چند طیف مختلف بویایی است که با استاد کاری تمام توسط گل میموزا با هم ارتباط پیدا می‌کنند.

  • ارسال محصول خریداری شده در تهران ۲ روز میباشد.
  • ارسال محصول به شهرستان به طور متوسط بین ۳ تا ۴ روز کاری و توسط پست خواهد بود.

در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید؛ میتوانید با لمس آیکون های ذیل، از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در واتس اپ با ما در تماس باشید.

درباره عطر

نخستین رایحه این عطر نت های چوب سوخته درختان در ترکیب با لایه های خفیفی از بوی گل های قرمز، کنیاک و تنباکو که در لایه های زیرین با کهربا و پچولی در هم می‌آمیزد؛ توصیفی از در‌هم آمیختگی چند طیف مختلف بویایی است که با استاد کاری تمام توسط گل میموزا با هم ارتباط پیدا می‌کنند.

 AINGREDIANTS: ALCOHOL , PARFUM (FRAGRANCE) , METHYL IONONE , BENZYL ALCOHOL , BENZYL BENZOATE , BENZYL CINNAMATE , CINAMIC ALCOHOL , ETHANONE , BHT, BENZYL ALCOHOL ,

در صورتی که به هر یک از مواد بالا آلرژی دارید مورد خود را با ما در میان بگذارید.

 بسته هر محصول به همراه یک عدد نمونه عطر ارسال میشود.

تحویل محصول در تهران جهت اطمینان از سالم رسیدن کالا، رایگان و به صورت ویژه خواهد بود.

بازگشت کالا 

در صورت نارضایتی سفارش شما بازپس گرفته خواهد شد.

تحویل اختصاصی

خرید شما به صورت ویژه تحویل خواهد شد. 

بسته بندی سفارشی

در صورت نیاز جعبه خرید به سلیقه شما کادو خواهد شد.

قیمت تمام شده: ۲.۱۶۰.۰۰۰ تومان

 

 

 

 

میموزا درختچه‌ای همیشه سبز و زینتی بسیار منحصر‌بفرد است که به دلیل گلدهی زمستانی آن معمولاً به عنوان میموزای زمستانی نامیده می‌شود .میموزا یکی از ۱۲۰۰ گونه مختلف اقاقیاست. این گل‌ها بیشتر بومی استرالیا و مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آفریقا هستند. بوی شیرین ، گرم و پودری که در عطرها با آن روبرو می شویم ، با جنبه هایی از بادام ، عسل کوهی ، بنفشه بهاری ، خمیر کاردستی و گه‌گاه بوی عجیب اما هیجان انگیز خیار تازه ، ناشی از تقطیر خوشه های گلبرگ زرد و نرم و پرگل گونه های مختلف اقاقیا است.

 

 

 

 

رایحه چوب سوخته یکی از غیر معمول ترین بوی های مورد استفاده در عطر‌ها ست. این رایحه به ندرت به تنهایی استفاده می شود ، اما در عوض با رایحه های دیگر ترکیب می شود تا یک ترکیب گرم غیر معمول ایجاد کند. نت هایی از این دست زمانی که با مشابه خود مانند بوهای دودی ترکیب می‌شوند ردی از ویرانی به جای می‌گذارند. به این علت که همه متوجه بوی غیرعادی اما  جذاب شما خواهند شد. ترکیبات استفاده شده در محصول فوق بسیار غنی و قابل توجه می‌باشند.

قیمت تمام شده: ۲.۱۶۰.۰۰۰ تومان

                                                                        

مقایسه قیمت ما با محصولات مرغوب دیگر 

ما تمام جزئیات و هزینه های تمام شده محصولی که می خرید را به صورت کاملا شفاف در اختیار شما قرار می دهیم. 

قیمت ما 2.890.000 تومان
میانگین قیمت محصولات مشابه 4.300.000 تومان

INSTAGRAM FEED

GENTLE BLACK / FOR MEN / 2 ML SAMPLE

لطفا اطلاعات ذیل را جهت ارسال نمونه عطر کامل فرمائید.